Warning: Declaration of PLL_Walker_List::walk($elements, $args = Array) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/silentpro/ftp/wordpress/wpn_pierwszainstalacja/wp-content/plugins/polylang/include/walker-list.php on line 0
    • English

GRAJMY W SZKOLE!

To akcja rozpoczęta wspólnie z innymi organizacjami pozarządowymi zajmującymi się edukacją muzyczną zrzeszonymi w Polskiej Radzie Muzycznej. W roku 2017 udało nam się wspólnie przekonać Ministerstwo Edukacji Narodowej, że tworzenie zespołów muzycznych w szkołach ogólnokształcących to świetny sposób nie tylko na naukę muzyki, ale rownież rozwijanie się młodych Polaków we wszelkich możliwych kierunkach.

JM Poland od początku akcji Grajmy w szkole! był jedną z wiodących organizacji. Na czele ruszającego w roku 2019 programu pilotażowego szkolnych pracowni muzycznych stoi prezes JM Poland – Wojciech Walczak, a koordynatorem głównego zadania programu poświęconego pracowniom instrumentalnym, w którym udział bierze 12 szkół wybranych z terytorium całej Polski, jest Katarzyna Konciak.

Więcej informacji o Grajmy w szkole! na oficjalnej stronie programu:

Strona oficjalna Grajmy w szkole!